Práce studentů * videoklipy a animace

29. 4. 2007
FirstAlaHomer3.gif Uklízel jsem na disku, ejhle Homer práce studentů...
18. 2. 2007
Nové menu Ostatní obsahuje loňskou ročníkovou práci dnes už bývalého studenta Martina Lista na téma Komprese multimédií. Výborná práce obsahuje podrobně zpracovanou problematiku kompresních formátů JPEG, GIF, PNG dále srovnání WAV, MP3, WMA, OGG a další. Vřele doporučuji.
Webovou verzi jsem převzal bez jakýchkoliv zásahů a vznikla prostým exportem z Wordu. Součástí jsou rozsáhlé přílohy (AVI, PDF, HTML, ODT, ODP), které jsou přístupné na školní síti v mém Pub-outu ve složce ...\info\RocnikovaPrace\ListMartin
8. 2. 2007
Většina prací vznikala převážně v době mé nepřítomnosti (nemoci), jen podle výuky řízené prostřednictvím tohoto webu. Viz tento web sekce grafika>lekce. Za což studentům díky, některým, no vlastně většině. Jsou zde práce třídy 2. I, snad časem dodám i práce ze tříd 2. D E F. Směle vpřed k prohlídce, vlastně směle nahoru k prohlídce do menu Animace a Videoklipy.
Pro animace byl použit především MS GIF Animátor. Samostatnější tvůrčí jedinci své výtvory realizovali vektorově v Corel R.A.V.E. 3. Videoklipy byly tvořeny bez předchozích zkušeností ve velmi krátkém čase (cca 2 - 3 hodiny) pomocí mého vlastního fotoaparátu CANON PowerShot z roku 2004 (chudák stroj) za pomoci software Virtual Dub a Movie Maker.