kanál Jen se neboj grafiky na YouTube Jen se neboj grafiky na Fejsbůčku

Informace pro 4. G

Ve středu 14. 12. 2016 budu první hodinu ze dvouhodinového cvičení u absolutorií VOŠ. Bude se "neodborně" suplovat a Vy budete odborně samostatně pracovat. Na další hodinu přijdu a bude praktický test.

Praktický test

Tématem testu bude hlavně CSS: box model, obtékání a například Fast Rollover ve více sloupcovém vzhledu stránky. Obrázek si budete muset sami připravit libovolným dostupným grafickým editorem mimo Malování.

Právě mi došlo, že bude vypnut Internet, takže bez online editoru a tentokrát bez sešitu. Potrénujte.

Suplování – samostatná práce

Téma – formuláře.

POZOR! Bude hodnocena zejména nečinnost, proto odevzdejte 1 soubor login_??.html po 1. hodině do PUB-IN

Jako obvykle uložte soubor do požadované složky k předchozím souborů a použijte další číslo v řadě např. po login_07.html vytvořete login_08.html. Doplňte do rozcestníku (index.html).

Pokračování zadání nalaznete ve cvičení A05. Pozor není v menu celého webu, je pouze zde na tomto odkazu. (Nebyl čas.)

 

Novinky


18. 4. 2012

Dnes mi v předtermínu odevzdal sqjelou práci student 3. IT. Program na zkoušení žáčků ZŠ z počtů.
Zkuste si sami svoje početní znalosti nebo zapojte své mladší sourozence. Pokud spustíte programu poprvé, poznamenejte si svoje přihlašovací jméno a heslo, bude takto založeno a příště i použito. Ve statistice vám pak spočte, kde děláte nejčastěji chyby. Howgh.

7. 4. 2012

Začínáme další větví webu o programování. Budou zde použity dříve publikované starší materiály z VOŠ. Pokusím se uspořádat je obecněji, také pro použití na "průmyslovce".